Humáty
CZ RU EN DE

BIOLOGICKÁ OCHRANA

Tento styl ochrany rostlin se dostává čím dál více do podvědomí zemědělské společnosti a my se snažíme maximálně využít tyto roky, kdy je možné se s novými postupy seznamovat, získávat v nich důvěru, než legislativa zavelí k povinnému užívání a tato doba se nezadržitelně blíží - spekuluje se o roce 2030, kdy bude míra používání biologické ochrany rozhodovat o výši dotací. 

Mikrobiologickou ochranou rostlin rozumíme využití živého mikroorganismu pro posílení zdraví rostlin, tj. aplikace přípravků obsahující mikroorganismy na bázi hub či bakterií, které svou proaktivní činností posilují zdraví rostlin a jejich přirozenou odolnost vůči chorobám. Cílem aktivního používání mikrobiologických přípravků je snížení spotřeby chemických pesticidů, což vede ke snížení zatížení potravinového řetězce. Naším cílem je najít symbiózu v pesticidní a mikrobiologické ochraně rostlin. Pro tento účel jsme členem SPOLEČNOSTI PRO BIOLOGICKOU OCHRANU ROSTLIN z.s.

MIKROBIOLOGICKÁ NEZNAMENÁ JEN A POUZE EKOLOGICKÁ

Náš dodavatel HTGS D.O.O. Beograd disponuje nejmodernější technologií, laboratořemi a týmem více než 30 inženýrů, kteří dohlížejí na kultivaci kolonií hub a bakterií. Rovněž má k dispozici kmeny všech bakterií a hub, které lze v přírodě najít, čímž dokážeme reagovat na individuální požadavky našich zákazníků. Více informací Vám rádi poskyteneme prostřednictvím našich poradců. 

Naše přípravky
GEOSTIM , BSKA 3 , BFTIM 

Informace o jednotlivých přípravcích se dozvíte v sekci PRODUKTY.